Gājiens tradicionālās ģimenes atbalstam

25.oktobrī notika gējiens tradicionālās ģimenes atbalstam.
Gājienā piedalījās vairāk kā 300 dalībnieku. Medijos bija dažādas spekulācijas par dalībnieku skaitu, taču mums ir dalībnieku paraksti un to skaits pārsniedz 300. Skaidrs, ka bērni neparakstījās, kā arī noteikti bija cilvēki, kas nepaguva parakstīties.
Gājiens notika pozitīvā noskaņojumā, aicinot deputātus un prezidentu atbalstīt tradicionālās ģimenes.

Skatiet gājiena video!

 

Atsauces par gājienu:

 


Vecākas ziņas šajā sadaļā:

 25.oktobrī tiek plānots gājiens tradicionālās ģimenes atbalstam

gajiens_logo3

Gājiens Par tradicionālo ģimeni notiks 25.oktobrī, no plkst. 15-17. Gājiens sāksies pie Kongresu nama un caur Vecrīgu virzīsies līdz Brīvības piemineklim. Gājiens plānots pozitīvās noskaņās, atbalstot tradicionālo ģimeni.

 

25.oktobrī šajā pašā laikā vecāki Vācijā vienosies gājienā pret 2015.gada izglītības plānu Vācijā, kas satur bērnu maitāšanas programmu, viendzimumu attiecību popularizēšanu, kā arī praktisku genderu teorijas realizācija – piemēram, puišu pārģērbšana meitenēs un otrādi (avots: http://demofueralle.wordpress.com un http://www.besorgte-eltern.net/index.html).

Mums ir jāatbalsta vecāki visā Eiropas Savienībā. No tā, cik veiksmīga šī kustība būs Vācijā, Francijā, Anglijā, Šveicē, Polijā un citur, ir atkarīgs – kādas rekomendācijas šajos jautājumos nonāks līdz Latvijai.

Tradicionālā ģimene ir valsts un visas pasaules pamatu pamats. Gājiens ir apolitisks, draudzīgs un uzstājas Par tradicionālo ģimeni. Mēs atbalstām to un aicinam ikkatru tajā piedalīties. Uzskatām, ka pienācis laiks apvienoties ES valstu vecākiem, laisargātu ģimeni un tradicionālās vērtības no iznīcinošās gendera eksperimentu ietekmes, aizdomīgām dzimumaudzināšanas programmām, no „juvenālās justīcijas” briesmām un citām tendencēm, kas vērstas uz tradicionālas ģimenes nozīmes iznīcināšanas.

gajiens

Gājiens sāksies plkst. 15 pie Kongresu nama (A) un virzīsies caur Vecrīgu līdz Brīvības piemineklim (E). Aptuvenais gājiena laiks ir 1.30-2h. Gājiena laikā paredzētas dažas pieturvietas, kuru laikā notiks vēršanās pie deputātiem, preizidenta un Rīgas domes.

Tāpat ir nepieciešams atbalstīt tos Saeimas deputātus, kuri ir gatavi pretoties ģimeni iznīcinošo tehnoloģiju ieviešanai Latvijā, neskatoties uz ES valdošo partiju spiedienu. Mēs lūdzam ieviest grozījumus Bērnu tiesību aizsardzības likumā, par kuru izskatīšanu nobalsoja lielākā daļa iepriekšējās Saeimas deputātu. Likumprojekta teksts ir pievienots zemāk. Deputātiem un prezidentam tiks nolasīta atklāta vēstule ar aicinājumu atbalstīt šo likumprojektu, kā arī veidot ģimenēm draudzīgu valsti.

Šis gājiens ir paredzēts VISIEM – neatkarīgi no nacionalitātes, politiskas piederības, reliģiskās pārliecības, sociālā statusa utt., jo mūs vieno atbildība par ģimenu, mums ir bērni un/vai mazbērni, un mums nav vienaldzīga viņu nākotne, vide, kurā viņiem būs jādzīvo.

25octoberJūs varat atzīmēt savu dalību pasākumā Facebook kalendārā – https://www.facebook.com/events/374660779366004/?ref_dashboard_filter=upcoming.

Neskatoties uz apskatāmo jautājumu nopietnību, mēs vēlamies šo gājienu veidot pozitīvās svētku noskaņās, nāciet ar bērniem, gājiena laikā bērnus iepriecināsim ar hēlija baloniņiem. Aicinām ģimenes izgatavot draudzīgus plakātus, karodziņus vai paņemt līzi ielaminētus bērnu zīmējumus ar ģimenei draudzīgu simboliku. Ja Jūs pārstāvat kādu ģimenei draudzīgu organizāciju, aicinām pievienoties gājienam ar tās simboliku.

 

Likumprojekts:

Izdarīt Bērnu tiesību aizsardzības likumā šādus grozījumus:

1. Papildināt likuma 47.pantu ar ceturto daļu sekojošā redakcijā:

„(4) Bērnu izglītības un aprūpes iestāžu dzimumaudzināšanai jābalstās uz tradicionālajām ģimenes vērtībām un laulību – savienību starp vīrieti un sievieti. Bērnu izglītības un aprūpes iestādēs seksuālo attiecību popularizēšana un reklāma ir aizliegta.”

2. Izteikt 501. panta otru daļu sekojošā redakcijā:

„(2) Bērnu aizliegts iesaistīt skaistuma konkursos vai citos tamlīdzīgos pasākumos, kuru galvenais mērķis ir vienīgi viņa ārējā izskata vērtēšana. Bērnu kā dalībnieku un skatītāju aizliegts iesaistīt pasākumos, kuru mērķis ir seksuālo attiecību popularizēšana un reklāma.”

Tiekamies 25.oktobrī un ieskatam piedāvājam iepazīties ar gājieniem, ko organizējuši citu valstu vecāki tradicionālās ģimenes atbalstam.

 https://www.youtube.com/watch?v=9VdTLcEB8Ao

Francija, 5.oktobris

Francija, 5.oktobris, pus miljons cilvēku iet gājienā "Par ģimeni"

Francija, 5.oktobris, pus miljons cilvēku iet gājienā “Par ģimeni”

Marcia-per-la-famiglia_ProVita_Roma_5-ottobre_810_500_55_s_c1

5.oktobrī Romā notika gājiens par ģimeni, kuru organizēja un piedalījās simtiem jauniešu

Vacija_19oktobris

19.oktobrī Vācijā notiks kārtējā demonstrācija Par ģimeni

  https://www.youtube.com/watch?v=issoTSiWBSg

22.03.2014, Ķeļne, gājiens pret apšaubāmu

seksuālo izglītību skolās

http://www.besorgte-eltern.net/demo-koeln-20140322.html

http://demofueralle.wordpress.com/