2014.gada laikā Latvijā tika vākti paraksti par referenduma rosināšanu, lai ierobežotu viendzimuma attiecību popularizēšanu izglītības iestādēs.
Tika savākti vairāk kā 10 000 parakstu, taču diemžēl bija nepieciešami vismaz 30 000 parakstu un referendums netika rosināts.

Medijos plaši (bet ne tik plaši kā vēlējāmies mēs) tika diskutēts par šo referendumu. Daudzi referendumu pierakstīja kādām radikālām organizācijām, kāds to sauca par prodpagandau vai vēl ko. Neatkarīgi no tā parakstu vākšana referendumā rosināja cilvēkus aizdomāties par dzimumaudzināšanas problēmām.

Tāpat šodien sekojam līdzi Slovākijā notiekošajam – Slovākiem izdevās organizēt visas tautas referendumu, kas drīzumā arī notiks.

Zemāk Jūs varat iepazīties ar vēsturisku informāciju.

 


Esi pret homoseksuālo attiecību propagandu bērniem?

Ko darīt?
Ieviest sekojošos grozījumus Bērnu tiesību aizsardzības likumā

“Bērnu izglītības un aprūpes iestādēs dzimumaudzināšanai jābūt balstītai uz Latvijas Republikas Satversmes 110.pantu. Bērnu izglītības un aprūpes iestā’des viendzimuma personu seksuālo un laulību attiecības POPULARIZĒŠANA UN REKLĀMA IR AIZLIEGTA.“
“…  Bērnu kā […]

BERNI[1]

Paraksties šo ceturtdien Merķeļa ielā!

Šo ceturtdien aicinām parakstīties par viendzimuma attiecību propagandas aizliegumu izglītības iestādēs.
Parakstu vākšana notiks pareizticīgās literatūras veikalā Merķeļa ielā 11, no plkst. 17.00 līdz 19.00, ieeja caur akru, 2.stāvā, 203.kabinetā.
Līdzi jāņem pase vai eID karte. Parakstīties […]