Par ko mēs uzstājamies?

Dzimumaudzināšana. Mēs uzskatām, ka mūsu valstī būt jāveido sava dzimumaudzināšanas sistēma. Eiropas Savienības pieredze šajā jautājumā mūs neapmierina. Piemēram, dokuments ar nosaukumu “Eiropas seksuālās izglītības standarti“, mūsuprāt, raksturo tādu izglītības sistēmu, kas neatbilst bērna vecumam, ir vērsta uz agrīno seksuālo izglītību, seksuālo daudzvedību, gendera ideoloģiju (vienkāršiem vārdiem – pārspīlētas un izvirtušas dzimumu līdztiesības jautājuma interpretācija).  Tas, mūsuprat, nav patiesas vertības kopējā vērtībizglītības kontekstā.

Uzskatām, ka nav tiesa, ka šiem standartiem ir tikai rekomendējošs raksturs. Šie standarti jau vairākkārt tika pieminēti Eiroparlamentā. Agrāk vai vēlāk tie tiks iestrādāti direktīvu vai citu dokumentu veidā.

Juvenālā justīcija. Arvien vairāk bērnu tiek izņemti no ģimenēm dažādu neskaidru iemeslu dēļ. Šī tendence ir vērojama Eiropas valstīs, kur bērnus zaudējuši arī vecāki no Latvijas. Tomēr arvien vairāk cilvēku mūs informē par gadījumiem tepat Latvijā.

Mūsu mērķis ir apkopot un publicēt informāciju, kas saistīta ar šiem jautājumiem, kā arī caur to paust sabiedrības daļas viedokli.

Ja Jums ir kāda informācija vai viedoklis, ar kuru vēlaties padalīties, vai arī vēlaties pievienoties mūsu organizācijai, lūdzu rakstiet uz info@musuberni.lv.