Labklājības ministrijas “Dzimumu līdztiesības komitejas sanāksmes protokols”

Kārtējo reizi pierādīts, ka izplatītais teiciens par LGBTI tiesībām, t.sk., izglītību – Latvijā TAS nekad nebūs! – būtībā ir tikai mīts, jo aktīvi tiek strādāts, lai šo mītu parvērstu par patiesību.

13.jūnijā Labklājības ministrijā notika Dzimumu līdztiesības komitejas sanāksme. 

Pielikumā pievienots Labklājības ministrijas Dzimumu līdztiesības komitejas sanāksmes protokols, kas apliecina Latvijas amatpersonu gatavību īpaši aizsargāt LGBTI personas, t.sk., viņu pozitīvu attieksmi pret Lunacek ziņojumu un Estrellas rezolūciju, kas mums un daudzu citu valstu vecākiem nav pieņemamas.

Sanaksmes laikā, Vēveres kundze paziņoja, ka eiropeiskā LGBTI ir ļoti noraizējusies par to, ka neskatoties uz lielo daudzumu rezolūciju, kas aicina aizstāvēt viņus no diskriminācijas. Tāpat, piemēram, izskanēja fakts, ka  67% Latvijas iedzīvotāju neatbalsta praidu (pēc 2012.gada datiem). Uz ko Vēveres kundze atbildēja, ka “Ja 67% nespēj būt toleranti, tad ar viņiem jāstrādā un jāmēģina izskaidrot cilvēkiem, ka mums ir jābūt kulturāliem, iecietīgiem un mēs nedrīkstam pa labi pa kreisi izkliegt radikālus saukļus”.

Vārdu sakot – vairākuma viedoklis vairs nav modē, gluži pretēji – tas ir jāiznīcina, jo tas nav pareizs, tas ir muļķīgs. Vārdu sakot Vēveres galvenais message  bija – tautieši, mācīsimies no demokrātiskākām Eiropas Savienības valstīm, jo vairākums no jums taču ir mežoņi un nekā nesaprot no patiesas demokrātijas un tolerantās attieksmes…

Sanāksme notika 2014.gada 13.jūnijā un ir sīkāk aprakstīta šajā rakstā – Dzimumu līdztiesības sanāksme.

 

Protokols: Labklājības ministrijas Dzimumu līdztiesības komitejas sanāksmes protokols (PDF)