21.07 – kolektīvā parakstu vākšana pie notāres Pērses ielā 9/11

Atgādinām, ka Latvijā notiek parakstu vākšana par homoseksuālās propagandas aizliegumu izglītības iestādēs. Likumproekta teksts: http://cvk.lv/pub/public/30674.html. Līdz šim ir savākti apmēram 7000 no nepieciešamajiem 30 000 parakstiem.

Pirmdien, 21. jūlijā, strādājošo ērtībai zvērināta notāre Ilze Pilsētniece pieņems parakstīties gribētājus savā birojā Pērses ielā 9/11 no plkst. 17 līdz 19. Līdz šim jau notikusi līdzīga kolektīvā parakstu vākšana, katrā reizē savācot 50-100 parakstus. 

Birojs atrodas trešajā stāvā. Lai tiktu ēkā iekšā, domofonā ir jānospiež labā augšējā poga ar notāra vārdu.

Citā laikā Jūs varat parakstīties pie jebkura Latvijas notāra. Pilns notāru saraksts šeit –http://latvijasnotars.lv/lv/notary/profiles/.

Parakstīties var tikai Latvijas pilsoņi, ņemot līdzi pasi vai ID karti, kā arī 3 EUR (paraksta apstiprināšanas nodeva, ko nosaka mūsu likumdošana).

demotivator-B7IZeX

Šodien Eiropā jau no bērnu dārza kājas bērniem tiek stāstīs par homoseksuāļām attiecībām, izmantojot mācību materiālus, grāmatas un vizuālos attēlus.

Piemēram, Seksuālās izglītības standarti Eiropā:

(ang. valodā – http://www.oif.ac.at/fileadmin/OEIF/andere_Publikationen/WHO_BZgA_Standards.pdf;

daļēji tulkots latviešu valodā – http://www.musuberni.lv/wp-content/uploads/2014/07/WHO_BZgA_Standards_LV.pdf)

paredz, ka bērniem jau vecumposmā līdz 6 gadiem tiek stāstīts par “dažadādiem mīLestības veidiem“, par “prieka un apmierinājuma sajūtu, kas rodas, pieskaroties savam ķermenim, masturbāciju agrīnā vecumā” utt. Atbilstoši šiem standartiem bērniem jau tiek piedāvāta homoseksuālā literatūra, piemēram, pasakas par divu prinču mīlestību, stāsti par ģimenēm ar divām mammām u.tml.

Savukārt vecākās klasēs skolās Eiropā bērniem māca tādus jēdzienus kā orālais seskss, anālais sekss u.tml. Varat iepazīties ar Vācijā bērniem piedāvāto testa paraugu, kas uzdots bērniem seksuālās apgaismības stundā – https://www.facebook.com/musuberni/posts/343726499112619.

 

Jūs varat arī atbalstīt biedrību, kas organizējusi parakstu vākšanu. Saziedotie līdzekļi tiks izmantoti parakstu apmaksai trūcīgiem iedzīvotājiem vai līdzīgiem mērķiem.

Sargāsim mūsu bērnus! biedrība
reģ. Nr 50008215101
Konts LV11HABA0551037334052