Balsošana turpinās, bet grozījumu pirmo daļu akceptēja!!!

Paldies visiem!!! Deputāte Jūlija Stepaņenko facebookā raksta:

” Mīļie vecāki! Paldies Jums par balsojumu! Bez Jūsu balsīm es nevarētu no Saeimas tribīnes paziņot, ka mums ir ap 300 balsu pārsvars! Tiem, kas bija ierosinājuši šo petīcijas balsojumu PRET, vairs nebija, ko teikt, jo 7 dienu laikā bija savāktas knapi 1600 balsis pret 2500 balsīm no Jums! smile emoticon Paldies Jums!”

http://www.la.lv/saeima-atbalsta-tikumiskas-audzinasanas-ieviesanu-skolas/

Dārgie draugi, lai gan balsošana par izmaiņām tikumības likumā jau daļēji pieņemtas vēl atlicis apstrādāt otru pusi,tātad atbalsts joprojām nepieciešams!

Vecāki, Kopā Mēs Varam, apsveicam!
Izmaiņas jau daļēji apstiprinātas – dzimumaudzināšanai jābūt balstītai uz tikumību un jāatbilst Satversmē noteiktajām ģimenes un tradicionālajām vērtībām.

Diemžēl nav bijis iespējams izņemt no likumdošanas pilnībā visus degradējošos aspektus jo esam saskārušies ar “Papardes Zieda” un centra “Marta” graujošo pretestību, kuri Latvijā darbojās jau 15 gadus tiekot dāsni sponsorēti gan no Sorosa Fonda gan ES līdzekļiem mēģinot pārliecināt sabiedrību rūpēs par reproduktīvo veselību viņu ieskatos un lobējot savas intereses ministrijās, tādējādi monopolizējot dzimumaudzināšanu un mēģinot to pārņemt savās rokās.
To pie kā tas ir novedis jau ir acīmredzams!
Šķiršanos statistika, sekss jau pēc pāris “randiņiem” kā norma un psihologu pieejamība “uz katra stūra”.

Pat ar neapbruņotu aci redzam ka šo fondu akcenti grauj ģimenes institūtu. ES valstu statistika ir šokējoša! Pēc ANO datiem Beļģija ieņemj 1.vietu, mums īpaši neatpaliekot pāru ziņā kuri izšķirās gadu pēc bērna piedzimšanas! Mēs zinām kas ir Kamasutra, bet maz ir to kuriem ir sapratne kā veidot stabilas un harmoniskas attiecības, ko nozīmē būt vecākiem un abpusēja atbildība.

Tagad mums jo īpaši jāuzrauga ko mūsu bērniem māca skolās un ja atklājam ko nepieņemamu tad nekavējoties ziņot VIDC(Valsts Izglītības Satura Centrs) kā arī rakstīt info@musuberni.lv.

Savukārt organizācija Mūsu Bērni meklēs sadarbības partnerus kā arī aicinās citas organizācijas piedalīties un veidot TI-KU-MĪ-BU audzinošus bukletus. Kam gan citam ja ne mums – vecākiem un skolotājiem jāsaprot kā pareizi, pieņemami un ētiski apskaidrot mūsu atvasēm kutelīgus jautājumus?