01.11.2014 parakstu vākšana 34.vsk. karatē sacensību laikā

Sestdien, 1. novembrī, Rīgas 34. vidusskolas sporta hallē Kandavas ielā 4 (ieeja no Dzirciema ielas puses, Sporta Halle) Josui karate sacensību laiķa tiks organizēta notariāli apliecinātu parakstu vākšana. Sākums plkst. 9.00. Līdzi jāņem 3 eiro un pase vai ID karte. 

Mēs atbalstām šo parakstu vākšanu. Parakstu vākšana Latvījā notiek jau gandrīz gadu. Likumproekta teksts ir atrodams šeit: http://cvk.lv/pub/public/30674.html Likumprojekta galvenā nozīme ir tajā, lai bērniem izglītības iestādēs izglītībā netiktu iekļauta mācība par homoseksuālismu, piemēram, mācību grāmatas bērnu dārzos utt.

00dc8af708d9e5b0b61b2bc7878cdbb8

Šī ir kārtējā parakstu vākšana, lai savāktu 30 000 notariāli apstiprinātu parakstu. Savācot šo skaitu, tautas iniciatīva ir jāizsludina referendumā.

Kāpēc tas ir svarīgi?

gramatas

Mēs ceram, ka šāds likums aizliegs, piemēram:

Tie nav atsevišķi no konteksta izrauti piemēri, tā ir mērķtiecīga sistēma un šādu piemēru ir milzum daudz.

Kā par šo iniciatīvu parakstīties citā laikā? 

1. Ierodoties pie notāra, Jums līdzi jāņem pase un 2,85 euro (tā ir paraksta apliecināšanas cena, ko nosaka likumdošana). Grozījumu tekstu līdzi jāņem nav, jo tas jau ir pie notāra.

2. Jums jāzina, par ko Jūs parakstāties un tas jāpaziņo notāram. Jūs parakstāties par grozījumu veikšanu bērnu tiesību aizsardzības likumā.

3. Lapu ar notāra apliecināto Jūsu parakstu ir jāatstāj pie notāra.

4. Referendumā drīkst piedalīties tikai pilngadību sasnieguši Latvijas pilsoņi.

5. Ja Jums radīsies kādi jautājumi, zvaniet uz mūsu kontaktu tālruni: (+371)29220334 vai rakstiet mums uz info@musuberni.lv.