31.augustā, Saldus katoļu baznīcā, paraksties par homoseksuālisma popularizēšanas aizliegumu izglītības iestādēs

Paraksties pret homoseksuālisma popularizēšanu izglītības iestādēs! Šoreiz Saldus katoļu baznīcā, J.Rozentāļa ielā 16. (Nokļūšanas karte) , 31.augustā, no 13:00. Līdzi jāņem pase un 2.85 EUR (valsts nodeva). Atnāc un paraksties.

Parakstu jūs atstāsiet par šādiem grozījumiem:

Bērnu izglītības un aprūpes iestādēs dzimumaudzināšanai jābūt balstītai uz LR satversmes 110. pantu: „Bērnu izglītības un aprūpes iestādēs viendzimuma personu seksuālo un laulības attiecību popularizēšana un reklāma ir aizliegta.”(Atgādinām, ka LR Satversmes 110. pants nosaka, ka laulība ir “savienība starp vīrieti un sievieti” . Tas ir, lai šāda veida attiecības netiktu POPULARIZĒTAS UN REKLAMĒTAS.)

Bērnu tiesību aizsardzības likuma 50.1 panta 2.daļu izteikt šādā redakcijā: „Bērnu aizliegts iesaistīt skaistuma konkursos vai citos tamlīdzīgos pasākumos, kuru galvenais mērķis ir vienīgi viņa ārējā izskata vērtēšana. Bērnu kā dalībnieku vai skatītāju aizliegts iesaistīt pasākumos, kuru mērķis ir viendzimuma personu seksuālo un laulības attiecību popularizēšana un reklāma“.(Paskaidrojums: šāda grozījumapieņemšana ļaus uz likuma pamata aizliegt “Eiropraida 2015″ rīkošanu Rīgas centrā (kas netraucē tā dalībniekiem pulcēties, piemēram, kādā slēgtā telpā)).

Kāpēc tas ir svarīgi?

gramatas

Mēs ceram, ka šāds likums aizliegs, piemēram:

Tie nav atsevišķi no konteksta izrauti piemēri, tā ir mērķtiecīga sistēma un šādu piemēru ir milzum daudz.

Kā par šo iniciatīvu parakstīties? 

1. Ierodoties pie notāra, Jums līdzi jāņem pase un 2,85 euro (tā ir paraksta apliecināšanas cena, ko nosaka likumdošana). Grozījumu tekstu līdzi jāņem nav, jo tas jau ir pie notāra.

2. Jums jāzina, par ko Jūs parakstāties un tas jāpaziņo notāram. Jūs parakstāties par grozījumu veikšanu bērnu tiesību aizsardzības likumā.

3. Lapu ar notāra apliecināto Jūsu parakstu ir jāatstāj pie notāra.

4. Referendumā drīkst piedalīties tikai pilngadību sasnieguši Latvijas pilsoņi.

5. Ja Jums radīsies kādi jautājumi, zvaniet uz mūsu kontaktu tālruni: (+371)29220334 vai rakstiet mums uz info@musuberni.lv vai info@rod.lv.