LGBT pārstāvjiem jāatvainojas zinātniekam Paulam Kameronam

Apgabaltiesa lēma, ka LGBT asociācijai kopā ar tās domubiedriem ir jāatvainojas Amerikāņu psihologam Paulam Kameronam par neslavas celšanu.

Pēdejo gadu laikā Dr. Kamerons (Dr. Camoron) tika vajāts no poļu LGBT kustības pārstāvjiem, kas nepiekrita viņa zinātniskajiem pētījumiem, kas skāra LGBT cilvēkus, un apvainoja zinātnieku datu falsifikācijā. Šīs apmelošanas kampaņas rezultātā Paula Kamerona darbība akadēmiskajā vidē Polijā kļuva neiespējama. Kameronu attiecās pieņemt dažās konferencēs un komisjiās.

Pauls Kamerons ieguva Ph.D grādu psiholoģijā, nodarbojās ar pētniecību psiholoģijā un sociālajās zinātnēs, tāpat viņš ir ģimenes pētniecības institūta (Family Research Institute) direktors, daudzu publikāciju autors, ir bijis augsti vērtējamu žurnālu recenzents. Savulaik bijis arī ASV un Kanādas valdības padomdevējs.

Neskatoties uz LGBT kustības kampaņām, Paula Kamerona publikācijas atrodamas zinātniskos žurnālos ar augstu citējamību. Par LGBT kustības nomelnošanas kampaņas ieganstu kļuva zinātnieka pētījumi, kas bija saistīti ar bērnu attīstību homoseksuālās ģimenēs. Kamerona pētijumu, kas balstījās uz statistisku, rezultāti atklāja, ka homoseksuālās ģimenēs bērni biežāk cieš no vardarbības un viņiem biežāk sastopamas attīstības problēmas.

Avots:

http://www.en.ordoiuris.pl/dr-paul-cameron-wygrywa-proces-o-ochrone-dobrego-imienia-i-renomy-naukowej-przeciwko-aktywistom-lgbt,3639,i.html